У лісах на Київщині бігає стадо диких корів

today 21.01.2021 query_builder 12:07 remove_red_eye 808 bookmarks Новини

Вдалось сфотографувати стадо здичавілих корів. Науковці зазначають, що стан всіх тварин – добрий. Сніжну і морозну погоду тварини переживають успішно. Хоча у головного бугая є проблеми з правим оком. Фото з’явилось на Facebook-сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного заповідника, інформує «Великий Київ».

Стадо дикої худоби докорінно різниться від звичайної сільської череди: воно структуроване, має системну цілісність, діє завжди злагоджено.

«Звісно ж, найбільш ретельно дорослі охороняють свою молодь. У свою чергу, телята вибирають найбезпечніше місце в стаді між дорослим бугаєм і корівками. На фоні снігу та грізного й великого бугая телята виглядають особливо колоритно. Найбільше задоволення – спостерігати за їхньою поведінкою. Попри все, молодняк рогатої худоби добре адаптований до холоду. Тому турбуватись, чи виживуть за таких морозів телята з коровами, нема підстав”, - йдеться у повідомленні на сторінці заповідника.

Досить часто в Чорнобильському заповіднику можна побачити й коней Пржевальського, рисей, тут багато диких кабанів, здичавілих собак.

Фото із сайту "Великий Київ"

92 запитів за 0,261