У Лісниках – додаткові обмежувальні заходи

today 29.03.2020 query_builder 14:57 remove_red_eye 572 bookmarks Новини

З метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби та уникнення епідемічних ускладнень серед населення, з 29 березня до 24 квітня запроваджено додаткові обмежувальні заходи на території села Лісники та смт Козин Обухівського району, повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через високу кількість хворих у цих населених пунктах.

Поліція спільно з Нацгвардією, Держпродспоживслужбою, місцевими органами самоврядування та виконавчою владою терміново визначає кількість, місця розташування та створюють цілодобові контрольно-пропускні пункти (КПП) на в’їзді та виїзді з цих населених пунктів.

В’їзд та виїзд з цих населених пунктів приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, що здійснюють перевезення пасажирів, може бути здійснений виключно через контрольно-пропускні пункти.

Хворі з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19 та контактні особи з підтвердженими випадками захворювання, не зможуть виїхати з указаних територій. В’їхати не зможуть мешканці інших населених пунктів, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

Працівників, яких залучають для роботи на КПП забезпечують засобами термометрії, засобами індивідуального захисту, харчуванням, наметами тощо.

Усім водіям та пасажирам, які перетинатимуть КПП в обох напрямках, обов’язково вимірюватимуть температуру.

92 запитів за 0,259