У Макарові судитимуть членів озброєної банди, на чолі з так званим «смотрящим по Лук’янівському СІЗО»

today 21.01.2021 query_builder 09:59 remove_red_eye 773 bookmarks Новини

Київська обласна прокуратура затвердила та скерувала до Макарівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно керівника та 5 учасників озброєної банди, які займались розбійними нападами на підприємства, установи, організації та пересічних громадян, а також крадіжками чужого майна (ст.257, ч.3,5 ст185, ч.4 ст.187, ч.1 ст.263 КК України). Очолював банду раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини 35-річний мешканець Броварів, який у кримінальних колах позиціонував себе як «смотрящий по Лук’янівському СІЗО»,

інформує 20.01.2021 пресслужба Київської обласної прокуратури.

Звільнившись, броварчанин організував нову банду, з метою здійснення нападів на громадян, підприємства, установи, організації.

До речі, відбирав кандидатів у члени банди «смотрящий» дуже ретельно, враховував їх особисті якості – схильність до вчинення корисливих злочинів із застосуванням насильства, умови та спосіб життя, фізичний стан, зв’язки, здатність до підпорядкування, тощо.

Тож, до складу угруповання, на рахунку якого дев’ять епізодів злочинної діяльності, окрім організатора входило ще п’ятеро осіб.

Зараз досудове слідство у цьому провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,229