У Михайлівці-Рубежівці відновили лелече гніздо

today 30.03.2021 query_builder 09:29 remove_red_eye 170 bookmarks Новини

Нещодавно трапилася пожежа на лінії електропередач у Михайлівці-Рубежівці, внаслідок якої повністю згоріло гніздо лелек, які тут мешкали дуже багато років. Щороку вони поверталися та виводили пташенят у цьому гнізді. Власники будинку біля гнізда, літні люди, дуже їх люблять та опікують.

І ось тиждень тому повернувся самець лелека додому, а гнізда немає. Лелека був дуже засмучений, панікував і просто не злітав зі стовпа. Адже ось-ось повернеться його самичка, а гнізда немає. Він не хотів її засмутити і намагався побудувати нову домівку, але усі спроби були марними. Три дні тому ми дізналися про те, що трапилося, від мешканки будинку і одразу вирішили діяти, розповідає на своїй сторінці у фейсбук Марія Микитюк. За справу взялися очільниця "Служби захисту та лікування тварин м. Ірпінь" Євгенія Мельник, депутат Михайлина Скорик-Шкарівська, котра звернулася до ДТЕК «Київські регіональні електромережі», які вже багато років займаються укріпленням лелечих гнізд.

І ось вже за два дні, у суботу, закипіла робота. Працювали одразу дві машини, які і встановили платформу для гнізда. Лелека одразу прилетів з гіллям на нову надійну платформу. Тож до прильоту самочки нове гніздо буде готово.

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,222