У найближчі дні очікуються магнітні бурі. Будьте обережні

today 14.01.2021 query_builder 11:13 remove_red_eye 149 bookmarks Новини

Вчені прогнозують у найближчому майбутньому посилення магнітних бурь. Зокрема, за даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, магнітна буря в січні триватиме з 17 по 20 січня, наступна очікується вже в лютому – 1 і 2 числа, інформує glavcom.ua

У дні магнітних бурь багато людей можуть відчути аритмію серця, шум у вухах, стрибки тиску або просто психічну неврівноваженість і бажання з кимось посваритися.

Лікарі радять не планувати на ці дні важливих і відповідальних справ, добре висипатися, харчуватися і відпочивати, стежити за тиском.

Медики попереджають, що насамперед магнітна буря негативно впливає на людей з метеозалежністю, літніх, тих, у кого є проблеми з серцем, судинами та іншими хронічними захворюваннями.

Відчувають вплив бурі гіпертоніки, гіпотоніки, сердечники. Їм лікарі радять тримати поруч необхідні ліки. У ці дні досить часто виникає головний біль, мігрень, порушуються ритми серця, скаче тиск, шумить у вухах.

Навіть у людей, що вважають себе здоровими, виникають певні проблеми - втома, безсоння, головний біль.

Щоб убезпечити себе під час магнітної бурі, фахівці рекомендують по можливості розвантажити ці дні - це стосується, як розумової, так і фізичної праці, спати не менше 7-8 годин на добу, слід повністю відмовитися від алкоголю, а каву замінити зеленим або трав'яним чаєм. Не варто перевантажувати шлунково-кишковий тракт смаженою і жирною їжею. Слід більше гуляти на свіжому повітрі, уникати перевтоми.

Фото - Главком

92 запитів за 0,290