У перший день вакцинації більше 20 медиків області отримали щеплення від COVID-19

today 26.02.2021 query_builder 10:40 remove_red_eye 97 bookmarks Новини

Першою на Київщині вакцинувалася завідувачка дорослого інфекційного відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Тетяна Шульженко, повідомляють у пресслужбі КОДА.

«Перебіг коронавірусної хвороби може бути дуже важким і навіть призвести до смерті пацієнта. Ми, медичні працівники, кожного дня бачимо наслідки COVID-19. Вакцинування формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Проте навіть, якщо ви й захворієте, то перенесете хворобу значно легше. Саме тому я прийняла для себе рішення отримати щеплення і навіть встигла зробити це на самому початку вакцинальної кампанії в області», – підкреслила Т. Шульженко.

Загалом же протягом дня отримали щеплення проти коронавірусу ще 23 медики, які є працівниками мобільної бригади з імунізації та Броварської лікарні.

«Усі пацієнти почуваються добре. За кілька днів у них може розвинутися реакція на вакцину – піднятися температура чи з’явитися слабкість. Але ці ознаки є нормальними та швидко минають. При цьому людям не потрібно хвилюватись, що вакцини можуть спричинити захворювання на COVID-19, адже вони не містять активних вірусів. Тож закликаємо вакцинуватися, адже це єдиний спосіб захиститися від COVID-19», – пояснила лікарка мобільної бригади Олена Вертен.

Заступниця голови Київської ОДА Тетяна Щербак зазначила, що першу хвилю вакцинації в області мають завершити вже за два-три тижні.

В облдержадміністрації також зазначають, що на першому етапі на Київщині планують вакцинувати 3657 медиків, які працюють у госпітальних базах регіону з хворими на COVID-19 та 1728 працівників і мешканців інтернатів або ж інших спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми.

92 запитів за 0,223