У першому кварталі наступного року за проїзд платитимемо більше

today 17.12.2020 query_builder 19:20 remove_red_eye 363 bookmarks Новини

Директор компанії "Трансгруп" Володимир Назаренко прогнозує підвищення ціни за проїзд у маршрутках Києва та Київської області мінімум до 12 гривень вже у першому кварталі 2021 року, коли уряд планує посилити карантин.

Про це він сказав на брифінгу, який транслював "Голос.uа". (Про це ж говорив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко (Київ оперативний)).

Директор транспортного підприємства вважає, що до 8 січня ніхто підіймати ціни не буде, бо у людей і так немає грошей.

"8 числа сказали, що буде локдаун, до 8 числа ніхто не буде підіймати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери.

А хто вийде і виживе після локдауну, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна... Вартість може зрости до мінімум 12 гривень. У першому кварталі наступного року можна очікувати якісь зміни в плані вартості проїзду в громадському транспорті", - переконаний директор "Трансгруп".

Назаренко поскаржився, що пасажиропотік у маршрутках впав приблизно на 40%. У січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 46,3% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

87 запитів за 0,158