У підпільних цехах організували виготовлення алкогольних напоїв – покарання до 10 років ув’язнення

today 10.11.2021 query_builder 16:39 remove_red_eye 578 bookmarks Новини

Правоохоронці встановили, що координував злочинну діяльність 45-річний мешканець міста Біла Церква спільно з 55-ти та 38-річним товаришами. Чоловіки розробили спільний план, розподілили між собою обов’язки, виготовляли алкоголь, що не відповідає встановленим законодавством нормам ДСТУ, та в подальшому реалізовували його через роздрібну мережу продуктових магазинів та закладів громадського харчування, інформує поліція Київської області.

Працівники поліції провели чотири санкціоновані обшуки та вилучили понад 2700 л спиртовмісних речовин, пакувальну тару, а також обладнання для виготовлення та розливу фальсифікату.

За цим фактом відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Чоловікам загрожує до десяти років ув'язнення з конфіскацією майна.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,166