У Прип’яті відновлять кафе, автостанцію і багатоповерхівку

today 13.08.2021 query_builder 12:29 remove_red_eye 301 bookmarks Новини

Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів планує відновити три туристичні об'єкти у Чорнобильській зоні відчуження.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на LIGA.net . Із відповідною заявою виступила операційна директорка проєктного офісу Ілона Шнейдер під час презентації проєкту реновації.

Зокрема, відновлять кафе "Прип'ять", автовокзал і 16-поверхову будівлю у Прип'яті. Цього року розроблять проєкт, а наступного розпочнуть будівельні та ремонтні роботи.

Зокрема, у кафе "Прип'ять" відновлять вітражі, у 16-поверхівці зроблять музей у квартирі пожежника лейтенанта Володимира Правика, чия бригада першою прибула на ЧАЕС після аварії. На даху будинку планують обладнати оглядовий майданчик.

А ще цього року повинні підготувати проєкт реновації КПП "Дитятки", через який туристи в'їжджають до Зони відчуження, самі ж будівельні роботи заплановані на 2022 рік.

До речі, цього року на реновацію об'єктів у Зоні відчуження виділили 30 млн грн. Роботи на трьох об'єктах повинні завершити в 2022 році.

Також у 2022 році планують розпочати відновлення радіолокаційної станції "Дуга", басейну Лазурний, готелю "Полісся".

Можуть почати роботи на кінотеатрі "Прометей", палаці культури "Енергетик" і на річковому вокзалі міста.

Деякі проєкти в Прип'яті планують реалізовувати коштом інвесторів.

Фото - LIGA.net

92 запитів за 0,215