У районі затримали нелегалів

today 29.10.2019 query_builder 13:10 remove_red_eye 99 bookmarks Новини

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, у ході проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», на одному з ринків Києво-Святошинського району виявили сімох громадян іншої держави, які незаконно проживали і працювали в Україні, повідомляє Поліція Київської області

Їх доставили до районного відділу Державної міграційної служби.

Іноземних громадян притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП України - умисне невиконання іноземцем або особою без громадянства рішення уповноваженого державного органу про заборону в’їзду в Україну. Вирішується питання про їх екстрадицію на батьківщину.

До речі, за час проведення операції «Мігрант» працівниками територіальних та структурних підрозділів поліції Київщини було направлено 127 подань про невідкладне повернення іноземців та осіб без громадянства на територію їх офіційної реєстрації.

Адже зафіксовано 147 правопорушень адміністративного законодавства за участі іноземців у тому числі два за ст. 130 КУпАП - керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Розкрито п’ять кримінальних злочинів, учинених нелегалами, за якими особам повідомлено про підозру. А це умисні вбивства, розбої та крадіжки.

92 запитів за 0,263