У районі вже п’ять шкіл проводять навчання дистанційно

today 24.11.2020 query_builder 09:30 remove_red_eye 448 bookmarks Новини

«Від коронавірусу ніхто не застрахований. Лише за минулі три доби отримали інформацію, що в нас в області захворіли 40 учнів і 57 педагогів. Загалом зараз лікуються 359 школярів і 551 вчитель. З урахуванням епідемічної ситуації заклади освіти працюють по-різному – очно, дистанційно чи за змішаною формою», – пояснив голова ОДА Василь Володін.

Зокрема, повністю дистанційно навчаються учні у всіх закладах Фастівського (у колишніх межах) району та Березанської ОТГ. Також дистанційно працюють: по п’ять шкіл у де-факто ще існуючих Києво-Святошинському, Яготинському, Білоцерківському районах; чотири школи в Переяслав-Хмельницькому районі; по дві школи в у Васильківському й Таращанському районах, а також Дівичківській ОТГ; по одній школі в Баришівському, Бородянському, Кагарлицькому та Тетіївському районах, а також Ржищівській і Тетіївській ОТГ.

На Київщині частково на дистанційну форму перевели 67 шкіл. Загалом йдеться про 262 класи, у яких навчається 6339 дітей, інформує Київська ОДА.

За інформацією Києво-Святошинського районного відділу освіти, станом на 24.11.2020 дистанційно навчаються учні п'яти шкіл району: Боярської другої, Мироцької ЗОШ, Шпитьківської ЗОШ, Музичанської ЗОШ та Чайківської філії ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка.

Фото із сайту DW

92 запитів за 0,231