У районі з’явиться проспект Героїв Небесної Сотні

today 03.12.2020 query_builder 16:43 remove_red_eye 290 bookmarks Новини

Сьогодні, 3 грудня, відбулася нарада голови Києво-Святошинської РДА Миколи Ляшенка з представниками Борщагівської, Гатненської, Вишнівської територіальних громад, в.о завідувача сектору містобудування та архітектури РДА Артемом Зацаринським, начальником відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА Русланом Бадікіним, а також директором ПрАТ «Київводоканал» Дмитром Новицьким. Мета засідання - проєктування проспекту Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук очільник району.

Передбачається, що новий проспект з’єднає Житомирську й Одеську траси. Його протяжність 16 км 500 м з інженерним коридором, в якому буде передбачено магістральні мережі водопостачання та водовідведення.

Спорудження цього інженерного об’єкта дасть можливість забезпечити населені пункти навколо Києва централізованим водопостачанням та водовідведенням і значно поліпшить транспортне сполучення, зменшить кількість заторів.

«Перший крок зроблено. Є розуміння і чіткий план щодо плідної співпраці у розвитку та розбудові інженерних мереж, а також покращення дорожньої інфраструктури.

Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо створити комфортні умови проживання людей. Працюємо далі на благо громад району», - зазначив у своєму дописі Микола Ляшенко.

87 запитів за 0,171