У районі збільшили фінансування на боротьбу з коронавірусом

today 25.03.2020 query_builder 07:51 remove_red_eye 416 bookmarks Новини

На позачерговій 44 сесії райради, яка відбулася 24 березня, депутати збільшили резервний фонд районного бюджету на 5 млн гривень (до 6 млн грн) та виділили по 100 тис. грн для семи сільських рад. Мета – оперативне реагування на можливе поширення захворюваності, спричиненої коронавірусом. Буде закуплено обладнання, засоби індивідуального захисту, пальне, необхідне для транспортування лікарів тощо.

“Сьогодні головне питання –– зупинити поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19”, – наголосив голова Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський.

Голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення Павло Реган поінформував депутатів про стан захворюваності у районі на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, про наявність засобів захисту медичного персоналу, а також потребу у додатковому фінансуванні для придбання необхідних медичних засобів. Він зазначив, що ситуація повністю контрольована, проте необхідні додаткові кошти для захисту лікарів та створення умов для їх безпечної роботи в умовах складної епідеміологічної ситуації.

Голова райради Дмитро Гусятинський запевнив, що депутатський корпус зробить усе від нього залежне, щоб допомогти протистояти поширенню коронавірусної інфекції у районі.

92 запитів за 0,240