У річці Недра у Броварському районі тотальний замор риби

today 02.06.2021 query_builder 06:36 remove_red_eye 563 bookmarks Новини

Нещодавно на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від громадян щодо загибелі риби на р. Недра між селами Лехнівка та Недра у Броварському районі, інформує Київський рибоохоронний патруль.

Для відповідного реагування на місце загибелі водних біоресурсів негайно прибули працівники Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області.

Вони побачили, що вода в річцi коричневого кольору. У ході обстеження виявлено загибель 300 екземплярів плітки. Зi слiв старости с. Недра та сільського мешканця, вода змiнила колiр увечері 30 травня, а вже зранку почала гинути риба.

Київським рибоохоронним патрулем відібрано проби води та зразки водних біоресурсів в трьох місцях для проведення лабораторних досліджень іхтіопатологічною лабораторією Держрибагентства. Про результати буде повідомлено згодом.

Крім того, готуються листи до Державної екологічної інспекції Столичного округу, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Київської обласної державної адміністрації та Держрибагентства для відповідного реагування.

Київський рибоохоронний патруль закликає громадян при виявлені явищ замору риби терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства (099) 341-73-18.

До речі, відповідно до ч. 2 ст. 242 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони водних об'єктів, якщо вони спричинили загибель або захворювання людей, масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки) передбачено обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,216