У Рокитнянській ТГ від чадного газу загинули 2 жінки

today 07.02.2026 query_builder 18:42 remove_red_eye 483 bookmarks Новини

Отруєння чадним газом забрало життя двох жінок на Київщині: поліція зʼясовує обставини нещасного випадку в селі Троїцьке Рокитнянської ТГ, інформує сьогодні поліція Київської області.

Про подію до поліції повідомив родич загиблих. Заявник виявив свою матір та бабусю в одному з приватних будинків Рокитнянської громади без ознак життя.

Поліцейські попередньо встановили, що загибель жінок, віком 42 та 61 років спричинило задимлення пічного опалення. Згодом рятувальники нададуть остаточні результати досліджень.

Слідчі, за процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури, за фактом нещасного випадку, в результаті якого загинуло двоє осіб розпочали досудове розслідування (п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Правоохоронці Київщини застерігають про небезпеку під час експлуатації та порушення правил користування печами. Будьте обачними, адже пильність може зберегти життя!

Фото - поліція Київської області

87 запитів за 0,167