У Шпитьках реконструюють очисні споруди

today 22.07.2020 query_builder 07:14 remove_red_eye 221 bookmarks Новини

На території Шпитьківської сільської ради збираються реконструювати з добудовою очисні споруди. Сьогодні через їх зношеність каналізаційні стоки села майже не очищаються і забруднюють прилеглі водойми. Реконструкція повинна не тільки виправити цю ситуацію, а й збільшить потужності очисних споруд, інформує “КиевVласть”.

Нещодавно Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації уклав договір з ТОВ "Енергозберігаючі технології" на проведення реконструкції з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради. Вартість робіт згідно договору становить 56,18 млн грн.

ТОВ "Енергозберігаючі технології" повинно виконати підготовчі роботи, реконструювати виробничо-допоміжну будівлю, блок біологічної очистки, мулові майданчики, блок обліку привізних стоків, а також зовнішні мережі водопроводу, електропостачання, самопливну та напірну каналізації, а також забезпечити благоустрій території.

Цей проєкт буде реалізовано у рамках Програми “Питна вода Київщини на 2017-2020 роки” за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевим. Загальна вартість реконструкції становить 60,7 млн грн.

Нині через зношеність діючих очисних споруд КП “Добробут” Шпитьківської сільської ради побутові каналізаційні стоки майже не проходять очистку, що призводить до забруднення водоносних горизонтів та водних об’єктів, що розташовані неподалік. Ця реконструкція передбачає не лише виправлення існуючої ситуації, а й збільшить потужності очисних споруд, що дозволить очищати стоки з найближчих сіл – Горбовичі, Личанка, Лісне та Мрія.

Фото: watercolor

90 запитів за 0,244