У Славутичі зведуть басейн з урахуванням принципів безбар‘єрності, а у Бучі – Академію спорту

today 25.03.2021 query_builder 16:37 remove_red_eye 376 bookmarks Новини

Протягом цього року на Київщині буде збудовано та реконструйовано шість спортивних об‘єктів в рамках державної програми «Велике будівництво». Серед яких басейн у Славутичі, що буде споруджено за принципами безбар‘єрності. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін під час онлайн-брифінгу, інформує пресслужба КОДА.

«У місті Славутич, яке є пілотним в Україні зі створення безбар’єрного простору, буде відновлено басейн. Він забезпечить високий рівень надання оздоровчих послуг населенню міста та прилеглих територій, в тому числі для маломобільних груп населення» – підкреслив голова КОДА.

Будівництво Академії спорту у Бучі

.

Також буде реконструйовано та збудовано п‘ять інших спортивних об‘єктів. Йдеться про будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці, стадіону в Переяславському, Переяслав-Хмельницького району, реконструкцію стадіону Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, будівництво стадіону Волошинівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської селищної ради, будівництво Академії спорту в Бучі.

«Українські міста повинні бути зручними для мешканців, тому принципи безбар‘єрності ми враховуємо під час будівництва всіх наших соціальних інфраструктурних об‘єктів», – наголосив В. Володін.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,259