У Софіївській Борщагівці продавали рибу, занесену до Червоної книги України. “Спритний” продавець хотів заробити гроші, а натомість отримав кругленький штраф

today 16.01.2021 query_builder 22:24 remove_red_eye 189 bookmarks Новини

Нещодавно рейдовою групою Київського рибоохоронного патруля на ринку «Столичний», що в адміністративних межах Софіївської Борщагівки, викрито громадянина, який здійснював незаконний збут осетрових видів риб та їх гібридів, занесених до Червоної книги України. Зокрема, у продажу була стерлядь прісноводна, бестер та осетер російський. Складено протокол за ч. 2 ст. 88-1 КУпАП. Про це інформує kv.darg.gov.ua.

«Нагадаємо, ви також маєте право запитати у продавця документи щодо законності походження водних біоресурсів. Це може бути чек, накладна, товарно-транспортна накладна тощо. Якщо ж їх немає, прохання невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Київщини за номером: (099) 341-73-18», - нагадав начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

До речі, згідно статті 88-1 КУпАП, порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 грн із конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

За незаконний збут риби, занесеної до Червоної книги України, порушник має сплатити від 1700 до 3655 грн штрафу, а об’єкти тваринного світу конфіскуються.

92 запитів за 0,238