У Софіївській Борщагівці відкрилося “Сільпо” з сонячними панелями і станцією прийому вторсировини

today 12.11.2020 query_builder 08:10 remove_red_eye 1728 bookmarks Новини

Мережа супермаркетів "Сільпо" презентувала у Софіївській Борщагівці на вулиці Київській, 1/102 перший магазин, який побудований з використанням "зелених" технологій.

На даху будівлі розташовані 664 панелі сонячної електростанції, що дозволить мінімізувати використання електроенергії з мережі. Зовнішнє освітлення також оснащене акумуляторами і сонячними батареями. А ще торговельний заклад має тепловий насос, що теж зменшить використання електроенергії із зовнішньої мережі, інформує bzh.life.

Візки та кошики виготовлені з перероблених рибальських сіток, мотузок і пластика. На території є криті паркувальні місця для велосипедів і велопрокат, а ще заправні станції для електромобілів.

На території "Сільпо" працює станція прийому вторинної сировини Silpo Recycling. Туди можна приносити відсортовані відходи: пластик, папір, скло і т. д. За кожен кілограм на рахунок покупця нараховують бали, які можна використовувати для покупок в мережі "Сільпо".

Цей супермаркет збудовано відповідно до вимог міжнародної системи сертифікації екологічності будівель BREEAM. Серед її головних вимог: мінімальний вплив на навколишнє середовище, використання енергоефективного обладнання і відповідність екологічним цілям. За словами інженера з енергоаудиту мережі Богдана Дейко, наступного року компанія планує отримати сертифікат BREEAM.

Фото: Сільпо

92 запитів за 0,301