У Стоянці, на річці Ірпінь, виявлено спускний колектор. Хто забруднює річку?

today 12.02.2021 query_builder 18:09 remove_red_eye 326 bookmarks Новини

Днями, за інформацією, що надійшла від громадського інспектора рибоохорони, Київський рибоохоронний патруль виявив спускний колектор, який може бути джерелом забруднення води та погіршення життя гідробіонтів.

Із колектору, діаметром 1,3 метрів, витікала прозора рідина невідомого походження та без різкого запаху. Поруч знаходиться автомийка. Тож можна припустити, що колектор належить їй.

Інцидент зафіксовано поблизу р. Ірпінь в с. Стоянка Бучанського району Київської області. Про це поввдомляє сайт Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області.

«З метою з’ясування всіх обставин та визначення ймовірного впливу і нанесення шкоди водному об’єкту та існуванню водних біоресурсів, рибоохоронним патрулем Київщини буде надіслано листи до Державної екологічної інспекції та БУВРу середнього Дніпра для відповідного реагування», - прокоментував ситуацію начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

У разі виявлення фактів замору водних біоресурсів на водоймах Київщини просимо невідкладно повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії»: (099) 341-73-18.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,216