У Святопетрівському освячено новий Храм на честь Святих Апостолів Петра і Павла

today 17.11.2019 query_builder 13:34 remove_red_eye 489 bookmarks Новини

За п’ять днів до храмового свята, яке у Святопетрівському відзначають на Михайла, 21 листопада, в селі відбулася знаменна подія – освячення престолу та храму на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла. Перше богослужіння, що відбулося в новій церкві, очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Йому співслужили настоятель новозбудованого храму протоієрей Михаїл Ткач, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Одеський і Балтський Павло та запрошене духовенство.

Майже п’ять років тривало будівництво церкви на честь апостолів Петра і Павла, яку звели неподалік житлового комплексу «Петровський квартал». До спорудження храму долучилися численні благодійники та меценати, яких у своїй проповіді, після завершення богослужіння, відзначив Митрополит Епіфаній. Грамотами та орденами святого Архістратига Михаїла були нагороджені будівничі церкви, серед яких настоятель храму протоієрей Михаїл.

Освячення духовної царини об’єднало широкий загал вірян різних поколінь. Спільну молитву до Господа за Україну вознесли представники духовенства разом із парафіянами. А скільки щирої любові та віри випромінював спів дитячого хору, виступ якого увінчав цю знаменну для всієї громади подію.

У своїй проповіді Блаженнійший владика наголосив на великій силі спільної молитви та вказав на важливість постання нових церковних громад. Віра та молитва мають виняткове значення у нашому житті. Адже без зміцнення духовності неможливий майбутній розвиток України, кожного її міста і села.

Новий храм вже збирає вірян на богослужіння, які проходять у церкві щонеділі. Тож зростає кількість тих, хто долучається до спільної молитви за щасливе майбутнє нашої Великої та Малої Батьківщини.

92 запитів за 0,236