У Святопетрівському почали будувати інноваційний склад

today 10.12.2021 query_builder 16:27 remove_red_eye 1130 bookmarks Новини

У селі Святопетрівське девелоперська компанія Alterra Group почала будівництво інноваційного технологічного складського комплексу JOULe.

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", про це розповів засновник Alterra Development Дмитро Ковальчук.

За його словами, у Києві вже тривалий час є дефіцит складської нерухомості. Крім того, за останні кілька років попит на неї значно зріс. Карантинні обмеження стимулювали розвиток онлайн-торгівлі, яка потребує великих площ зі зручним розташуванням для зберігання товарів. Як результат – рівень вакантності в сегменті становить лише 2%.

Команда Alterra Group активно розвиває напрям девелопменту складської нерухомості в Україні, тому не лише добре розуміє запит бізнесу, але й компетентно та оперативно реалізує проєкти, які допомагають підприємцям зосереджуватись на масштабуванні власної справи, а не постійному пошуку чи будівництві приміщень.

Ковальчук зауважує: «Ми дуже буквально сформулювали для себе задачу задовольнити потреби клієнтів, тому обрали модель Build-to-Suit, тобто враховуємо прямі побажання замовника під час проєктування та будівництва. Ми переконані, що така орієнтація неодмінно має бути, оскільки наша концепція - не просто склад, а створення простору для розвитку бізнесу. Простір, де органічно поєднуються енергії людей, ідей та бізнесу. У цьому полягає наша філософія у проекті JOULe. Але всі наші проєкти архітектурно вишукані, мають зручне розташування та якісну інфраструктуру».

Комплекс буде розташований за 6 км від Кільцевої дороги. На його території передбачено 8300 м² складських та 1077 м² офісних приміщень. Дах обладнають сонячними панелями, комплекс працюватиме автоматизовано, а управляти своїми площами клієнти зможуть за допомогою мобільного додатку.

JOULe матиме і власну інфраструктуру: велику парковку, окрему зону розвантаження, місце для відпочинку водіїв, закриту територію з внутрішньою та зовнішньою охороною, системою сигналізації та відеонагляду. Поблизу - зупинка громадського транспорту.

Фото - "Моя Київщина"

92 запитів за 0,255