У трійці призерів два представники нашого району

today 24.02.2020 query_builder 12:07 remove_red_eye 179 bookmarks Новини

Завершився чемпіонат Київської області з футзалу. У одному із півфіналів боролися за вихід до наступної стадії турніру дві команди із Києво-Святошинського району - SC "Гатне" та ФК "Джуніорс" (Шпитьки).

В непередбачуваній безкомпромісній боротьбі перемогу святкували гатненці – 4:2. У матчі за золоті медалі вони ще впевненіше здолали ФК "Бровари" - 6:2 й довели, що нині є найсильнішою футзальною командою Київщини. Звання чемпіонів Київської області з футзалу вибороли Максим Максименко, Ярослав Аксьонов, Іван Кривошеєнко, Олександр Романчук, Микола Іщенко, Костянтин Макеєв, Микита Тменов, Апті Накаєв, Андрій Поліщук та Артем Орлов, президент клубу, депутат районної ради Олександр Паламарчук, спортивний директор Андрій Давиденко.

У поєдинку за третє місце зійшлися ФК "Джуніорс" та ФК «Біла Церква». У нервовій, напруженій грі міцнішими виявилися нерви у шпитьківчан – 4:3, які і стали володарями бронзових нагород. За команду виступали Максим Дядюнець, Олег Миронов, Максим Шелудько, Олександр Галицький, Владислав Іващик, Дмитро Якубець, Юрій Сірий, Сергій Шут, Андрій Мар'євич.

92 запитів за 0,272