У Васильківському районі «накрили» самогонщиків у промислових масштабах

today 05.03.2021 query_builder 09:55 remove_red_eye 145 bookmarks Новини

У рамках проведення заходів, спрямованих на виявлення і припинення порушень законодавства у сфері незаконного обігу підакцизних товарів та досудового розслідування кримінального провадження розпочатого за ч. 3 ст. 204 КК України співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області встановлено, що на території Васильківського району здійснювали незаконне виготовлення лікеро-горілчаних виробів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

Збут незаконно виготовлених підакцизних товарів здійснювався у тетрапаках типу бег-ін-бокс, без будь-яких написів, використовуючи Інтернет-сайти та шляхом формування замовлень, які в подальшому відправлялися через служби кур’єрських доставок «Нова пошта», «Делівері» та інших, що призвело до отруєння громадянина України, інформує ДФС у Київській області.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в гаражних приміщеннях, незаконну діяльність припинено та вилучено з незаконного обігу дві тисячі літрів рідини з характерним запахом спирту на орієнтовну суму 500 тис. грн, одну тисячу літрів лікеро-горілчаних виробів на орієнтовну суму 200 тис. грн. та обладнання для масового виготовлення фальсифікованих ЛГВ.

Загальна вартість вилученої фальсифікованої підакцизної продукції становила близько 700 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.

92 запитів за 0,257