У Великодимерській територіальній громаді впроваджують систему роздільного збору відходів та побудовано сортувальну лінію

today 07.06.2021 query_builder 15:17 remove_red_eye 174 bookmarks Новини

У Великодимерській ОТГ Броварського району запроваджено систему роздільного збору відходів та побудовано сортувальну лінію за підтримки «Кока Кола Беверіджиз Україна».

Віднині всі мешканці Великодимерської ОТГ мають можливість перейти на роздільне збирання відходів і зекономити певні кошти. Всеукраїнська Екологічна Ліга за фінансової підтримки фундації Кока-Кола у тісній співпраці з громадою запустила проєкт зі сталого управління відходами у 12-ти населених пунктах Великодимерської ОТГ.

Для багатоквартирних будинків та комунальних установ громади було придбано та встановлено 35 контейнерів об’ємом 1,1 куб м для різного типу матеріалів. Мешканці приватних будинків отримали 10 тисяч спеціальних пакетів для роздільного збору відходів, які можна безкоштовно здати на переробку, таким чином зменшуючи обсяг сміття з оплатною утилізацією. Тепер плата за вивезення стягується лише за невідсортовані відходи домогосподарств, що дає змогу мешканцям відповідально управляти кількістю утворюваних відходів. У рамках проєкту ВЕЛ також провела освітню кампанію та конкурс «Нові пластикові скарби» серед 22-х шкіл у 12-ти населених пунктах громади.

Однак роздільний збір відходів має сенс лише тоді, коли надалі відсортовані матеріали потраплятимуть на переробку у вигляді вторинної сировини. Нова сортувальна станція розділятиме їх на вісім фракцій та відправлятиме на відповідні переробні підприємства: паперово-картонний комбінат, склозавод та фабрики з виготовлення полімерних виробів. Сортувальна лінія створює вісім нових робочих місць та має добову потужність сортування 180 м3. До речі, це перша сортувальна станція на Броварщині.

Голова Великодимерської ОТГ Анатолій Бочкарьов закликає до співпраці інші ОТГ району. «Запровадження роздільного збору відходів з їх досортуванням на нашій потужній лінії – це вступ у нову еру для нашої громади, це можливість надавати послуги нашим сусідам з досортування зібраних відходів та приклад спільної роботи зі всесвітньовідомою компанією Кока-Кола на благо наших людей», – повідомив він.

Зауважимо, Кока-Кола поставила собі за мету до 2030 року збирати і переробляти у світі стільки ж упаковки, скільки вона випускає на ринок.

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бучі, Віті-Поштовій, Вишневому, Гатному, Гореничах, Забір’ї, Ірпені, Малютянці, Мироцькому, Капітанівці, Кременищах, Крюківщині, Обухові, Новому, Новосілках, Стоянці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Тарасовці, Ходосівці, Хотові, Шевченковому, Шпитьках, Фастові (04.06)

today 04.06.2021 remove_red_eye 442

Автотроща у Гатному (є відео моменту ДТП)

today 20.05.2021 remove_red_eye 566

Минулого тижня на Київщині народилося чотири двійні

today 01.06.2021 remove_red_eye 65

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бучі, Віті-Поштовій, Забір’ї, Ірпені, Крюківщині, Обухові, Новосілках, Тарасівці, Хотові, Чабанах (18.06)

today 18.06.2021 remove_red_eye 164

Катався Крюківщиною без прав

today 03.06.2021 remove_red_eye 346

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Богуславі, Борисполі, Броварах, Згурівці, Миронівці, Обухові, Сквирі, Переяславі, Таращі, Тетієві, Яготині (19.06)

today 19.06.2021 remove_red_eye 72

92 запитів за 0,262