У відділенні стаціонарного догляду для людей похилого віку на Рокитнянщині зафіксовано спалах коронавірусу

today 19.02.2021 query_builder 20:57 remove_red_eye 122 bookmarks Новини

За інформацією Київського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України, у відділенні стаціонарного догляду для самотніх людей похилого віку, що в селі Насташка Рокитнянський селищної територіальної громади Білоцерківського району, серед підопічних та персоналу закладу зафіксовано спалах коронавірусної хвороби.

Всього в закладі мешкають 14 підопічних та працюють 13 осіб персоналу. За результатами ПЛР тестування SARS-CoV -210 виявлено у молодшої медичної сестри закладу та підопічної, яку було госпіталізовано.

Наразі відібрано зразки біологічного матеріалу від усіх підопічних та персоналу закладу і доставлено на дослідження у вірусологічну лабораторію Київського обласного лабораторного центру. Повідомляє сайт Київської обласної ради.

За результатами ПЛР тестування РНК вірусу SARS-CoV -210 виявлено у працівника закладу та 9 підопічних. Таким чином, загальна кількість захворілих на COVID-19 у закладі складає 12 осіб, із них два працівники та 10 підопічних.

Госпіталізовано 8 осіб. Відділення забезпечене деззасобами та антисептиками для рук, засобами індивідуального захисту. Встановлено епідеміологічний нагляд за осередком захворювання з метою попередження подальшого поширення інфекції. Закладу надано рекомендації щодо організації проведення поточної дезінфекції приміщень, температурного скринінгу всіх працівників закладу та підопічних.

Фото із сайту Київської обласної ради

92 запитів за 0,295