У Вишневому, Білогородці, Переяславі, Мироцькому та інших населених пунктах є заклади освіти, де менше 80% вакцинованих

today 22.09.2021 query_builder 15:09 remove_red_eye 2224 bookmarks Новини

Станом на сьогодні, 22 вересня, на Київщині 694 заклади освіти мають 80% вакцинованих працівників. Це 55,3% від загальної кількості, які зможуть продовжити роботу під час «жовтої» зони (вводиться на Київщині завтра, 23.09).

Про це зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«Щодня кількість хворих на коронавірус зростає. Серед них – і діти. Ми маємо докласти зусиль, щоб уберегти і їх здоров’я, і своє. Саме тому вкотре закликаю наших освітян – вакцинуйтесь, для цього зараз є всі можливості», – зазначив Василь Володін.

Серед навчальних закладів, де менше 80% вакцинованих працівників і які через це можуть бути закриті згідно з нововведенням для жовтої зони, КУ “Білогородський ЗДО “Барвінок”, КЗ «Мироцький заклад дошкільної освіти №13 «Лелеченя», Вишнівський ліцей “ІДЕАЛ”, Академічний ліцей №2 Обухівської міської ради, Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов, Фастівський НВК “Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ступеню №11”, Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» Бучанської міської ради, Переяславські заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №7 “Берізка” та заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 “Золотий ключик, Іванківський районний ліцей, а також інші (див. список за посиланням - оновлюється, може бути неповним).

Сьогодні ми писали: Завтра на Київщині вводяться обмеження «жовтої» зони, понад 600 закладів освіти можуть зачинити

Фото ілюстративне із відкритих джерел

93 запитів за 0,207