У Вишневому будується резервуар питної води – будуть припинення водопостачання по всьому місту

today 26.11.2020 query_builder 11:37 remove_red_eye 267 bookmarks Новини

У зв’язку із будівництвом нового резервуару чистої води 2 та 9 грудня у Вишневому буде відсутнє водопостачання орієнтовно з 9.00 до 17.00 години.

«Будівництво резервуару планувалося тривалий час, – розповів начальник відділу ЖКГ Олександр Волков. – Вже проведені масштабні роботи з бетонування, наразі займаються гідроізоляцією резервуару та підводять комунікації. В результаті, ємність резервуару чистої води буде збільшена в кілька разів, а також буде проведено масштабну заміну необхідного технологічного обладнання. Це є важливим кроком на майбутнє в питанні сталого забезпечення міста Вишневе необхідними обсягами питного водопостачання».

Роботи проводитимуться протягом дня, коли більшість мешканців міста працює, щоб вишнівчани практично не мали проблем пов’язаних із відсутністю водопостачання. Але повністю унеможливити певні незручності просто нереально. Адже планується розпочати процес заміни двох груп мережевих засовок великого діаметру, для встановлення яких необхідно повністю припинити водопостачання.

92 запитів за 0,254