У Вишнівській громаді введено додаткові обмеження

today 09.04.2021 query_builder 19:15 remove_red_eye 601 bookmarks Новини

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус, Вишневий міський голова Ілля Діков підписав розпорядження про вжиття необхідних заходів із запобігання поширенню COVID-19 на території громади.

Зокрема, на період із 12 квітня до 16 квітня цього року не працюватимуть освітні заклади дошкільної та позашкільної освіти усіх типів і форм власності. Також у школах громади продовжується дистанційне навчання, зазначив мер на своїй сторінці у фейсбук.

У КНП «Вишнівська міська лікарня» триває другий етап вакцинації. Зараз щеплюють найбільш вразливу категорію населення 80+. Лікарня забезпечена всім необхідним, у тому числі достатньою кількістю тестів для перевірки на COVID-19.

«Сьогодні доручив профільному заступнику провести нараду з перевізниками задля забезпечення безперебійного надання послуг з пасажирських перевезень під час карантину.

Принагідно хочу звернутися до людей поважного віку. Для вас закладам торгівлі рекомендовано забезпечити пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 години дня», - наголосив І. Діков.

Також розпорядженням рекомендовано підприємствам всіх форм власності встановити гнучкий графік роботи до 30 квітня цього року.

92 запитів за 0,248