У яких містах Київщини пунктів тестування на коронавірус більше (мапа)

today 20.01.2021 query_builder 10:43 remove_red_eye 216 bookmarks Новини

На Київщині розташовується 103 пункти безкоштовного тестування на коронавірус.

Звернувшись туди, жителі області зможуть здати біологічний матеріал для проведення лабораторних досліджень на COVID-19 методом ПЛР, а також пройти експрес-тести на антигени.

Навіть першого погляду на мапу достатньо, щоб помітити, що найбільше їх у населених пунктах в 20-кілометровій зоні навколо столиці. Зокрема, в Броварському та Бориспільському районах, в Бучі, Ірпені та розташованих поряд Гостомелі, Ворзелі, по три пункти у Богуславі, Вишневому та Василькові, по два у Боярці, Обухові та Фастові. Є де перевіритися і мешканцям Білої Церкви та прилеглих сіл – тут п’ять пунктів безкоштовного тестування.

А приміром, у Іванківському районі їх лише два – у Іванкові та Красятичах. У більш віддалених Баришівці, Володарці, Згурівці, Миронівці, Переяслав-Хмельницькому, Таращі, Сквирі, Яготині – лише по одному пункту. Тож, напрошується єдиний висновок – слід або збільшити кількість пунктів безкоштовного тестування на коронавірус у віддалених населених пунктах Київщини, або організувати пересувні лабораторії, щоб кожен мешканець області міг перевіритися на антигени.

МАПА ПУНКТІВ - КЛІКНІТЬ ПОСИЛАННЯ, ПОТІМ - ТОЧНИЙ ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ: http://koda.gov.ua/news/kiivshhina-maie-bilshe-sotni-punkti-test/

92 запитів за 0,256