Ухвалено важливі рішення життєдіяльності Київщини

today 26.07.2019 query_builder 09:28 remove_red_eye 166 bookmarks Новини

Голова Київської обласної ради Микола Стариченко 25 липня провів пленарне засідання чергової 29-ї сесії Київської облради VІІ скликання, на якому депутати розглянули та ухвалили понад 60 питань порядку денного.

Участь у роботі сесії взяли голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, перший заступник голови облради Тетяна Семенова, заступник голови обласної ради Ярослав Добрянський, керівники департаментів, управлінь та підрозділів КОР, представники громадських організацій та ЗМІ.

Але спочатку Микола Стариченко щиро привітав іменинників, чиї дні народження випали на міжсесійний період, побажав їм плідно працювати на користь громад Київщини.

Голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян підкреслив, що облдержадміністрації та облраді слід тісно співпрацювати: "Країна працює в новому форматі. Ми з вами представляємо інтереси людей, тож і працювати будемо на благо жителів Київщини".

До речі, на сесійному засіданні Михайло Каренович представив присутнім нового керівника поліції області Андрія Нєбитова, начальника ГУ ДСНС у Київській області Василя Слободяника та ін.

Далі мова йшла про нагальні проблеми сьогодення Київщини: про "Ірпінське Чикаго" розповів депутат Ігор Домбровський, про водо-каналізаційне лихо Калитянської ОТГ - Олег Кищук, щодо меж Тетіївщини - Володимир Удовиченко, про корупційні схеми і розкрадання з обласного бюджету говорив Олександр Горган, бездоріжжя Бориспільщини - Олександр Мефодій, важливе питання розробки стратегії розвитку Київської області висвітлив Сергій Кармазін, майнові питання обласної ради - Вячеслав Хмельницький.

А далі перейшли до розгляду питань порядку денного.

Зокрема, ухвалено рішення про реорганізацію комунальних медичних закладів Київської облради в комунальні некомерційні підприємства КОР, збільшено медичну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році для забезпечення цільових видатків для лікування хворих на цукровий діабет; надано згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації державної власності; затверджено Регіональний план розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування інституційного догляду в Київській області на 2017-2026 роки; депутати затвердили Статути (Положення) комунальних закладів Київської обласної ради у новій редакції, внесли зміни до регіональних, комплексних і цільових програм, які реалізуються на Київщині; запроваджено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Київської області.

Також депутати Київської облради одностайно проголосували за визнання добровольців АТО учасниками бойових дій.

Наостанок ухвалено низку організаційних, майнових та кадрових питань, затверджено зміни до Обласного бюджету.

Після закриття сесії керівники Київщини дали вичерпні відповіді на запитання присутніх.

92 запитів за 0,240