Ухвалено закон про надання статусу учасників бойових дій добровольцям

today 05.12.2019 query_builder 09:38 remove_red_eye 105 bookmarks Новини

Верховна Рада України 4 грудня ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №2045-1 про надання статусу учасників бойових дій та соціальних гарантій добровольцям, які брали участь в антитерористичній операції, повідомляє «Українська правда».

За таке рішення проголосували 329 депутатів. Зокрема, 232 представника фракції «Слуга народу», 21 депутат «Європейської солідарності», 17 обранців з «Батьківщини», 18 депутатів об’єднання «За майбутнє», 19 представників фракції «Голос» та 22 позафракційні депутати. «Опозиційна платформа – За життя» не дала жодного голосу на підтримку цього законопроєкту.

Член комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко, який доповідав це питання, заявив, що проєкт закону передбачає надання статусу учасників бойових дій добровольцям, котрі брали активну участь у бойових діях не менше ніж 30 календарних днів (незалежно від перерв), добровільно захищали та захищають територіальну цілісність України і виконували та виконують бойові завдання в зоні АТО та в зоні ООС.

90 запитів за 0,262