Укладено договір про створення на Київщині парку «Agrounity»

today 15.07.2020 query_builder 06:54 remove_red_eye 140 bookmarks Новини

Розвиток інноваційного агробізнесу є важливим напрямком роботи Київської облдержадміністрації. І саме з цією метою створюється науковий парк «AgroUnity». Днями Білоцерківський національний аграрний університет та Міжнародний фонд сприяння інвестиціям підписали засновницький договір про створення парку, що є невід’ємною частиною для його державної реєстрації, інформує пресслужба КОДА.

«Агросектор є лідером серед галузей по залученню інвестицій не тільки в області, а й в Україні в цілому. Тому наше завдання всебічно сприяти його розвитку. Київщина має отримати сучасну платформу для розвитку агропромисловості, ведення освітньої та науково-технічної діяльності», – впевнений голова Київської ОДА Василь Володін.

«Науковий парк аграрного напряму дасть поштовх та змогу науці комерціалізувати результати їх досліджень та розробок. Це дозволить розвивати з інноваційною складовою агросектор та сільські території Київщини», – переконаний ректор університету Анатолій Даниленко.

А голова Міжнародного фонду сприяння інвестиціям Віктор Івченко запевнив у готовності до розвитку наукового парку через залучення іноземних інвестицій.

Основними напрямами діяльності «AgroUnity» будуть інноваційні рішення із залученням геопросторових даних, розвиток роботизованих систем, нішеве виробництво у рослинництві, розвиток тваринництва та сільськогосподарської техніки.

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,260