Україна та МВФ домовилися про нову програму співпраці

today 10.12.2019 query_builder 18:45 remove_red_eye 110 bookmarks Новини

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленості щодо нової програми співпраці, повідомляє пресслужба президента України Володимира Зеленського за підсумками розмови глави держави з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, пише «Українська правда».

Пряма мова «Я запевнила президента у готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності та підняття економіки на рівень вищого, стійкого та всеосяжного зростання, серед іншого – з новою підтримкою МВФ.

Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) (близько 5,52 млрд доларів) у рамках розширеного фонду МВФ", - заявила Георгієва.

«Наша розмова була дуже конструктивною. Втішений, що ми знайшли повне порозуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ.

Нова програма співпраці з МВФ має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця. Нас не влаштовують поточні темпи економічного зростання, і тому для пришвидшення зростання економіки ми спільно з нашими міжнародними партнерами продовжуватимемо реформи, щоб наздоганяти наших сусідів за рівнем економічного розвитку та добробуту», - зазначив президент України Володимир Зеленський.

До речі, свого часу міністр фінансів Оксана Маркарова запевняла, що планує припинити співпрацю з МВФ, щоб Україна з 2023 року забезпечувала себе самостійно.

Наступна можливість офіційно отримати програму Фонду в України буде в лютому наступного року.

92 запитів за 0,257