Україна у списку країн-порушників інтелектуальної власності

today 10.01.2020 query_builder 09:21 remove_red_eye 104 bookmarks Новини

Європейська комісія внесла Україну до списку країн, які порушують права інтелектуальної власності та завдають цим шкоду економічним інтересам Євросоюзу. Гірша ситуація лише в Китаю. Такими є дані річної доповіді Єврокомісії щодо захисту та забезпечення прав інтелектуальної власності у третіх країнах, повідомив 24 канал.

Україна належить до країн другого пріоритету. Разом з нами у списку Індія, Індонезія, Росія та Туреччина. Більше порушень інтелектуальної власності має лише Китай, який посідає першу сходинку цього непривабливого рейтингу.

У названих країнах серйозні системні проблеми у сфері захисту та дотримання прав інтелектуальної власності, що спричиняє суттєву шкоду для бізнесу ЄС, – йдеться в доповіді.

Й що важливо, ці країни або не мали прогресу взагалі, або продемонстрували лише обмежений прогрес у розв’язанні проблеми.

В ЄС зазначають, що в Україні є проблеми: із законодавчим захистом інтелектуального права; механізмами реєстрації торговельних марок; транзитом контрафактної та піратської продукції на ринки ЄС.

Але Єврокомісія відзначила ухвалення парламентом закону про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права та суміжних прав у травні 2018 року.

До речі, торік у березні Європарламент підтримав директиву щодо авторського права в інтернеті.

90 запитів за 0,284