Українці підтримують запровадження касових апаратів для ФОПів

today 15.11.2019 query_builder 10:16 remove_red_eye 298 bookmarks Новини

Результати соціологічного дослідження групи «Рейтинг» засвідчили, що 74% українців підтримують нововведення про касові апарати, які зобов'язують навіть малі підприємства та ФОП видавати фіскальні чеки покупцям.

Дві третини опитаних підтримують введення механізму "кешбек" і створення додатку, який дозволить оплачувати всі податки в смартфоні, повідомляє «Економічна правда».

"Половина опитаних вважають, що розширення застосування касових апаратів (PPO) - це скоріше наведення порядку в сфері сплати податків. У той же час 38% вважають, що такий крок влади скоріше є утисками малого підприємництва. Останнє твердження користується значною підтримкою серед тих, хто вже має власну справу", - констатують соціологи.

Ще близько 40% сподіваються, що буде ліквідовано податкову міліцію і створено БФР (Бюро фінансових розслідувань), введено одноразове декларування за ставкою не більше 9-10%, а також введено окремий податок для IT-підприємців.

68% респондентів переконані, що своєчасна і у повному обсязі сплата податків забезпечує гідну пенсію в майбутньому, і стільки ж виступають за посилення кримінальної відповідальності за несплату податків.

Приблизно дві третини впевнені, що розмір податкового навантаження в нашій країні дуже високий. Цю тезу найбільше підтримують ті, хто має власну справу.

47% опитаних вважають, що більшу частину податків слід насамперед направляти в соціальну сферу (медицина, освіта, пенсії, субсидії), 39% - на розвиток економіки та інфраструктури.

Понад 70% виступають за збільшення розміру податків для олігархів та великого бізнесу. Такий же відсоток респондентів вважає, що податки для малого та середнього бізнесу треба зменшити або залишити на нинішньому рівні.

Лише половина респондентів знають суму податків, яку сплачують щомісяця державі, 30% - не знають.

38% опитаних хотіли б зайнятися власною справою, 10% стверджували, що вже мають бізнес, а половина не бажають ставати підприємцями.

87 запитів за 0,229