Українці підтримують запровадження касових апаратів для ФОПів

today 15.11.2019 query_builder 10:16 remove_red_eye 140 bookmarks Новини

Результати соціологічного дослідження групи «Рейтинг» засвідчили, що 74% українців підтримують нововведення про касові апарати, які зобов'язують навіть малі підприємства та ФОП видавати фіскальні чеки покупцям.

Дві третини опитаних підтримують введення механізму "кешбек" і створення додатку, який дозволить оплачувати всі податки в смартфоні, повідомляє «Економічна правда».

"Половина опитаних вважають, що розширення застосування касових апаратів (PPO) - це скоріше наведення порядку в сфері сплати податків. У той же час 38% вважають, що такий крок влади скоріше є утисками малого підприємництва. Останнє твердження користується значною підтримкою серед тих, хто вже має власну справу", - констатують соціологи.

Ще близько 40% сподіваються, що буде ліквідовано податкову міліцію і створено БФР (Бюро фінансових розслідувань), введено одноразове декларування за ставкою не більше 9-10%, а також введено окремий податок для IT-підприємців.

68% респондентів переконані, що своєчасна і у повному обсязі сплата податків забезпечує гідну пенсію в майбутньому, і стільки ж виступають за посилення кримінальної відповідальності за несплату податків.

Приблизно дві третини впевнені, що розмір податкового навантаження в нашій країні дуже високий. Цю тезу найбільше підтримують ті, хто має власну справу.

47% опитаних вважають, що більшу частину податків слід насамперед направляти в соціальну сферу (медицина, освіта, пенсії, субсидії), 39% - на розвиток економіки та інфраструктури.

Понад 70% виступають за збільшення розміру податків для олігархів та великого бізнесу. Такий же відсоток респондентів вважає, що податки для малого та середнього бізнесу треба зменшити або залишити на нинішньому рівні.

Лише половина респондентів знають суму податків, яку сплачують щомісяця державі, 30% - не знають.

38% опитаних хотіли б зайнятися власною справою, 10% стверджували, що вже мають бізнес, а половина не бажають ставати підприємцями.

Подивіться інші записи

Уточнено зміни в умовах призначення житлових субсидій (85% субсидій буде перепризначено автоматично)

today 19.05.2021 remove_red_eye 444

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бучі, Ворзелі, Глевасі, Гостомелі, Ірпені, Малютянці, Обухові, Фастові, Ходосівці, Шпитьках (21.05)

today 21.05.2021 remove_red_eye 176

Для відновлення сил та імунітему навесні. Названо найкорисніші весняні продукти

today 16.05.2021 remove_red_eye 97

До рейтингу найкращих вишів світу потрапили вісім українських університетів

today 11.06.2021 remove_red_eye 43

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Бузовій, Бучі, Вишневому, Гатному, Гореничах, Горенці, Гостомелі, Гурівщині, Забір’ї, Дмитрівці, Забір’ї, Ірпені, Лісному, Лісниках, Личанці, Любимівці, Малютянці, Милій, Мрії, Княжичах, Крюківщині, Обухові, Немішаєвому, Святопетрівському, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Петрушках, Тарасівці, Хотові, Чайках, Фастові, Юрівці (27.05)

today 27.05.2021 remove_red_eye 373

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Вишневому, Гатному, Гореничах, Забір’ї, Ірпені, Лісному, Лісниках, Малютянці, Милій, Мрії, Крюківщині, Княжичах, Обухові, Новому, Святопетрівському, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Тарасівці, Ходосівці, Хотові, Шевченковому, Шпитьках, Юрівці (07.06)

today 07.06.2021 remove_red_eye 685

90 запитів за 0,231