Українська комедія «з серйозним обличчям» вийшла в прокат

today 17.01.2020 query_builder 09:55 remove_red_eye 131 bookmarks Новини

googlef09a0960f20e3f01

Днями вийшов в український прокат повнометражний дебют режисера Антоніо Лукіча – комедія «Мої думки тихі». Фільм, який вже отримав визнання як в Україні, так і за кордоном Зокрема, режисер отримав нагороду національної премії кінокритиків КІНОКОЛО у категорії «Відкриття року», яка відзначає автора найкращого повнометражного дебюту, а виконавиця головної ролі Ірма Вітовська була нагороджена за найкращу жіночу роль. Стрічка отримала також спеціальну нагороду на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах у Болгарії, приз глядацьких симпатій на Одеському міжнародному кінофестивалі та премію Міжнародної федерації кінопреси за найкращий український фільм.

Це історія молодого звукорежисера фрілансера Вадима, який зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, врешті-решт, отримує шанс почати все спочатку. Він отримує просте завдання – записати голоси закарпатських тварин, але добре виконавши його, він може назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Труднощі починаються, коли основним супутником у новій роботі стає мама Вадима. Під час подорожі проявляються давні рани матері, а син переоцінює власні життєві пріоритети.

Головні ролі у стрічці виконали Ірма Вітовська-Ванца та Андрій Лідаговський. Продюсерами стрічки виступають Алла Бєлая та Дмитро Суханов.

Антоніо Лукіч називає свій дебютний повнометражний фільм «комедією з серйозним обличчям».

92 запитів за 0,267