Українські зірки полюбляють сільську тишу

today 17.12.2021 query_builder 08:41 remove_red_eye 650 bookmarks Новини, Таємні знання

Дещо стомлені шаленим ритмом міського життя, українські зірки шоубізнесу все частіше споруджують житло за межами столиці.

Адже там вони можуть усамітнитися з природою та насолодитися відпочинком. Втім, дехто має апартаменти і в Києві. Редакція сайту ТСН.ua пропонує дізнатися, де живуть українські зірки, та переглянути фото їхніх маєтків.

Співачка Ірина Білик крім столичної квартири має садибу за містом, у селі Березівка Макарівської ТГ.

Як йдеться у програмі "Викриття", зірка придбала одноповерховий будинок, оснащений екотехнологіями. Зокрема, дах будинку вкривають сонячні батареї. На території висаджені декоративні берізки, є тут зелені галявини та зона відпочинку на відкритому повітрі.

Фото - Ірина Білик / instagram.com/bilyk_iryna

Давно мешкає у Ходосівці під Києвом і співак Павло Зібров. У програмі "Зірковий шлях" артист розповів, що у нього на території є озеро, басейн та фонтан, який виконавець привіз із Італії.

Фішка подвір'я артиста – зіркова алея гортензій, де висаджені кущі від багатьох зірок українського шоубізнесу. На території маєтку є ставок, 4 сотки городу та сад. Зібров також має лазню і більярд, де і народжуються його хіти.

Павло Зібров / instagram.com/pavlo_zibrov

(Далі буде) Фото із сайту ТСН.ua

92 запитів за 0,227