“Укрзалізниця” оновила розклад руху електричок з 12 грудня 2021 р. (є посилання на новий графік руху)

today 09.12.2021 query_builder 10:57 remove_red_eye 8748 bookmarks Новини, Довідник, Розклад потягів (расписание электричек), Довідник, Транспортні послуги та перевезення

Термін дії багатьох нинішніх залізничних маршрутів закінчується саме 11 грудня, але з 12 грудня вони поновлюються з деякими змінами. Так відбувається кожні пів року. Новий розклад руху електричок вже з’явився на сайті "Укрзалізниці" (активне посилання знизу).

Більше того, кожен пасажир міг і сам вплинути на формування трафіку. Ще з травня цього року залізничні перевізники збирали пропозиції від пасажирів по графікам і маршрутам перевезень, які, запевняють в «Укрзалізниці», й лягли в основу нового розкладу з 12 грудня цього року.

"Укрзалізниця" повністю змінила підхід до формування нових графіків руху. Тепер цей процес побудовано на зворотньому зв’язку пасажирів та аналітиці пасажиропотоків", — запевнили у пресслужбі «Укрзалізниці».

Також "Укрзалізниця" обіцяє вносити оперативні зміни в існуючий перелік маршрутів та оптимізувати графіки деяких рейсів для більшої зручності пасажирів.

ПОСИЛАННЯ НА РОЗКЛАД УСІХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ (НА КАРТІ - ВАШ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ).

Баришівка окремо

Березань окремо

Біла Церква окремо

Бориспіль окремо

Бориспіль аеропорт окремо

Боярка окремо

Бровари окремо

Буча окремо

Вишневе окремо

Вінниця окремо

Ворзель окремо

Ірпінь окремо

Коростень окремо

Немішаєве окремо

Попільня окремо

Тарасівка окремо

Тетерів окремо

Фастів-1 окремо

Фастів-2 окремо

Яготин окремо

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,174