Укрзалізниця закликає органи місцевої влади якомога швидше компенсувати збитки за перевезення громадян пільгових категорій

today 14.01.2021 query_builder 11:01 remove_red_eye 60 bookmarks Новини

Укрзалізниця зазнає збитків у перевезенні громадян пільгових категорій у приміському сполученні. Торік за 11 місяців Укрзалізниця надала послуг із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні на суму 262,2 млн грн, отримавши лише 24,8% компенсацій від місцевих органів влади, які є замовниками перевезень за соціальними тарифами.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці, інформує glavcom.ua

Серед найбільших боржників – м. Київ (27,1 млн грн) та Київська область (23,1 млн грн).

Такий низький рівень відшкодувань перевізнику витрат за надані послуги, на думку фахівців Укрзалізниці, сповільнює розвиток приміських залізничних перевезень, обмежує можливості компанії в поліпшенні сервісу для пасажирів та оновленні рухомого складу.

Укрзалізниця закликає органи місцевої влади віднайти можливість якомога швидше компенсувати збитки за перевезення громадян пільгових категорій у приміському сполученні.

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака, надалі компанія планує укладати з місцевими органами влади публічні договори на приміські пасажирські перевезення.

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,258