Унікальне виробництво розташоване у Горенці

today 08.02.2021 query_builder 11:13 remove_red_eye 213 bookmarks Новини

Виявляється у Горенці вже більше шести років діє унікальне виробництво. Їх вироби полюбилися не лише вітчизняним споживачам, а й вимогливим і примхливим клієнтам у Західній Європі. UGEARS – це українська компанія, заснована у 2014 році, яка виготовляє унікальні дерев’яні механічні 3D-конструктори, головоломки та розвиваючі іграшки, які впевнено набирають популярності у всьому світі. Моделі здатні рухатися самі завдяки розумному поєднанню шестерней, гумомотору та силі тяжіння, що справляє неабияке враження на дітей і дорослих.

У наборах UGEARS є все необхідне для самостійного складання конструктора. Деталі вироблені з високоякісної деревини, попередньо вирізані лазером на фанерній дошці, звідки легко виймаються. Важливо, що з’єднуються вони між собою без клею або будь-яких інших додаткових інструментів. У наборах також є кольорові схеми та покрокові інструкції, які допоможуть скласти модель без зайвих труднощів. До речі, технічна служба компанії працює цілодобово та без вихідних і гарантує швидку й ефективну підтримку, а в разі необхідності запасні деталі надсилаються безкоштовно.

Погляньте лише на моделі – це справжні витвори мистецтва, з унікальним і стильним дизайном. Більшість з них мають аналоги в реальному житті, є й ті, що стали втіленням фантазії інженерів компанії, але всі вони рухаються у власний спосіб та оживають у руках дбайливого господаря. І шанувальники моделювання, і новачки у цій справі отримають задоволення від складання конструкторів власноруч та особливі емоції від створення живих механізмів.

А ще це гармонійний розвиток дитини, адже 3D-конструктори роблять цікавий світ техніки більш зрозумілим. Завдяки відкритому дизайну моделей можна доторкнутися до кожної деталі, кожної зубчатої шестерні й на власні очі побачити, як влаштовані та як працюють різні механізми. Особливий захват подарує усвідомлення того, що працюють вони без батарейок та розеток.

І наостанок, компанія виготовляє конструктори для дорослих, розвиваючі іграшки для підлітків та дітей старшого віку, а також розмальовки, від яких будуть у захваті наймолодші складачі.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ ВІДЕО ДЕРЕВ'ЯНОГО АВТОМОБІЛЯ

92 запитів за 0,226