Сьогодні, 20 травня, уряд має намір затвердити перспективний план формування територій громад Київщини

today 20.05.2020 query_builder 09:21 remove_red_eye 213 bookmarks Новини

На засіданні Кабінету Міністрів України, яке відбудеться сьогодні, 20 травня, буде розглянуто низку змін до діючих законодавчих актів. Зокрема, вноситимуться зміни у Митний та Податковий кодекси у звʼязку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції”.

Також буде виділено кошти для надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України, внесені зміни до Положення про покладення спеціальних обовʼязків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії та до Порядку забезпечення захисту прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері в рамках Світової організації торгівлі.

Але мешканців нашого району зокрема і Київщини загалом найбільше цікавить питання 5.11 порядку денного уряду - про затвердження перспективного плану формування територій громад Київської області. Доповідатиме міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, який донедавна був очільником Київщини і за досить короткий період встиг добре ознайомитися із здобутками і проблемами області, в тому числі в процесі децентралізації.

Будемо сподіватися, що мешканці Києво-Святошинського району залишаться задоволеними ухваленим рішенням з цього питання й нарешті припиняться локальні баталії та суперечки чия громада більш спроможна і самодостатня.

92 запитів за 0,270