Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на 30 днів

today 25.03.2020 query_builder 15:08 remove_red_eye 358 bookmarks Новини

Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні терміном на 30 днів.

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня, повідомляє Цензор.НЕТ.

Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні і перевів у режим надзвичайної ситуації Єдину державну систему цивільного захисту.

Режим надзвичайної ситуації запроваджується терміном на 30 днів, до 24 квітня. Таким чином, всі освітні заклади незалежно від форми власності і сфери управління продовжать карантинні заходи на визначений період. Передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Таким чином - на цей же період продовжені всі інші карантинні заходи.

"Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві", - заявив прем’єр-міністр Шмигаль.

"Додатково до цього рішення Кабмін постановив:

- належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;

- залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, Держпродспоживслужби;

- усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;

- надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги", - додав очільник уряду.

92 запитів за 0,273