Уточнено зміни в умовах призначення житлових субсидій (85% субсидій буде перепризначено автоматично)

today 19.05.2021 query_builder 17:17 remove_red_eye 615 bookmarks Новини

Сьогодні Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики, інформує пресслужба Київської облдержадміністрації.

Постанова уряду дозволить призначити субсидію на наступний період для понад 2,5 млн домогосподарств автоматично, без особистого звернення. І тільки 15 % домогосподарств необхідно буде оновити документи для її отримання (близько 460 тис. домогосподарств).

Рішенням Кабміну передбачено:

не враховувати доходи від розміщення депозитів, оскільки банківські установи подають звіт до ДФС загальною сумою, і нині відсутня персоніфікована інформація про доходи фізичних осіб від розміщення депозитів;

збільшити до 100 тис. грн суму коштів на депозитному рахунку, перевищення якої позбавляє громадян права на отримання житлової субсидії (зараз це 25 прожиткових мінімумів, або 56750 гривень);

не враховувати житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (переважно це приватизація житла), а також ті, які знаходяться в сільській місцевості (в основному це спадщина).

Як повідомляє Укрінформ, за словами міністерки соціальної політики Марини Лазебної, ухваленим рішенням пропонується зробити автоматичне перепризначення субсидії тим домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається.

92 запитів за 0,252