Увага! Тимчасове перекриття ділянок доріг М-05 Одеської та М-06 Житомирської трас

today 21.05.2021 query_builder 14:44 remove_red_eye 2208 bookmarks Новини

На двох міжнародних трасах, де будуються транспортні розв'язки - М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп, будуть частково тимчасово закриті смуги для руху автотранспорту.

Адже будівництво двох розв'язок на етапі, коли необхідно використовувати важку будівельну техніку: крани, екскаватори, бурову установку, повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області.

Де і на який період буде перекрито рух?

На трасі М-06 Київ – Чоп - км 21+767 (Стоянка) - лівий проїзд у напрямку Києва буде закрито на період з 6 год 25 травня до 17 год 01 червня.

Рух здійснюватиметься однією смугою в обох напрямках по правій частині дороги (у напрямку м. Львів).

Місце будівництва можна подивитися на мапі: https://bit.ly/3bkAh0z.

У цей період будуть проведені роботи із встановлення тимчасової металевої опори на важкому бетонному фундаменті зі стороні розділової смуги та краю узбіччя з подальшим встановленням на них металевих балок формоутворювачів.

На трасі М-05 Київ – Одеса км 15+390 (с. Чабани) з 6 год 25 травня до 17 год 01 червня правий проїзд у напрямку м. Одеса буде закрито.

Рух автотранспорту буде здійснюватися однією смугою по лівій частині (у напрямку Києва).

Місце будівництва можна подивитися на мапі: bit.ly/2RDs8uB.

Будівництво цієї розв'язки на етапі влаштування буронабивних паль на естакаді за межами проїзної частини, та задля виконання цього виду робіт, важку дорожню техніку необхідно розмістити на проїзній частині.

На період обмеження руху, будуть встановлені попереджувальні тимчасові знаки.

Фото - Патрульна поліція у Київській області

92 запитів за 0,225