В Ірпені розшукали зниклу 12-річну дівчинку

today 14.12.2021 query_builder 16:11 remove_red_eye 1154 bookmarks Новини

Про зникнення 12-річної доньки в Ірпені 13 грудня о 21:20 до поліції повідомила схвильована мати. Жінка розповіла, що дитина мала о 18.00 повернутися зі школи, однак додому не прийшла. Також мати зазначила, що раніше донька ніколи не зникала, інформує поліція Київської області.

Жінка надала правоохоронцям прикмети доньки. На пошуки зниклої дівчинки був орієнтований особовий склад відділу поліції №2 (м. Ірпінь) та Бучанського районного управління поліції, кінологи, громадські формування і небайдужі громадяни.

Близько 250 осіб шукали дитину усюди, зокрема перевірили дитячі майданчики і громадські місця. За лічені години, близько 01:20 год, поліцейські знайшли дівчинку в одному із магазинів мікрорайону Романівка.

За попередніми даними, дитина пішла із дому через непорозуміння із батьками. Поліцейські склали адміністративні матеріали відносно батьків дівчинки за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП, а також провели профілактичну бесіду із родиною аби в подальшому не повторювалися такі випадки.

Фото - поліція Київської області

87 запитів за 0,183