В Ірпені вихователька та директорка приватного дитсадка побилися на очах у малечі (є відео)

today 21.12.2021 query_builder 12:46 remove_red_eye 326 bookmarks Новини

На Київщині в одному з приватних дитсадків Ірпеня директорка та вихователька влаштували бійку прямо на очах у дітей, інформує УНІАН.

Як йдеться в сюжеті "Вікна-новини" на YouTube, на кадрах видно, як жінки кричать одна на одну і застосовують силу. У якийсь момент між ними пробігає маленька дівчинка, але навіть це не зупиняє їх сварку.

У розпал конфлікту директорка напала на підлеглу і облаяла її, а та вирішила відбиватися. На запитання, чому все відбувалося при дітях, жінка відповіла, що вирішила не переходити в кімнату без камер відеоспостереження.

Згодом вихователька розповіла, що скандал виник через те, що директорка відмовилася видавати їй зарплату – 17 тисяч гривень. До того ж, як з’ясувалося, вихователька взагалі не була оформлена на роботі.

А ось директорка заявила, що нібито не била свою опонентку, а лише штовхала, бо та не давала їй повісити верхній одяг. Втихомирювати жінок довелося кухарці, яка вибігла розбороняти їх просто у фартусі.

Після побаченого батьки почали масово забирати дітей із дошкільного закладу й вимагати повернення коштів, адже місячний абонемент у цей приватний садок коштує 6 тисяч гривень. Директорка вже поскаржилася на непоправні наслідки для свого бізнесу – нібито через скандал садочок збанкрутував і тепер виставлений на продаж всього за 5 тисяч доларів.

Батьки ж наполягають, аби його взагалі позбавили ліцензії. За їх словами, директорка приватного закладу дозволяє собі агресивну поведінку не лише щодо вихователів. Вона грубо та різко спілкується навіть зі своїми клієнтами і навіть погрожує їм судами за негативні коментарі в соцмережах.

Одна із мам звернулася до психолога за висновком про те, що бійка між працівниками садка негативно позначилася на її доньці.

">

Відео із сайт ТСН, фото - УНІАН

92 запитів за 0,252