В обидва боки перекрито рух Одеською трасою

today 24.02.2020 query_builder 13:30 remove_red_eye 2737 bookmarks Новини

24 лютого мітингувальники із Чабанів та Новосілок перекрили Одеську трасу в обидва боки. У зв’язку з цим на дорозі утворилися великі затори. Люди були вимушені йти пішки по трасі до Києва 3-5 км. Об'їхати акцію протесту неможливо навіть через Чабани - перекриті всі дороги, інформує Depo.Київ.

У поліції Київської області повідомили, що тут відбувається санкціонований мітинг. Люди вийшли на нього з плакатами, на яких вказана їх проблема. Вони вимагають повернути громаді стадіон, який можуть забудувати багатоповерхівками.

"Мітингують жителі селища Новосілки, Києво-Святошинського району. Люди хочуть собі повернути стадіон. Він зараз знаходиться в оренді у приватного підприємця. Але місцеві жителі виступають за його повернення жителям. З цього питання зараз проходять судові засідання. Жителі в такий спосіб хочуть привернути увагу до цієї проблеми. Співробітники поліції забезпечують порядок, поки серйозних порушень не зафіксовано. Люди не повністю перекрили проїзд автотранспорту ", – розповіли в поліції Київщини.

92 запитів за 0,270