В одному з управлінь Нацполіції в Київській області виплачували зарплату «мертвим душам»

today 19.03.2021 query_builder 11:32 remove_red_eye 61 bookmarks Новини

Як повідомляє Офіс Генерального прокурора, за нарахування заробітної плати підставним особам зі збитками на 4,6 млн грн судитимуть посадовицю Нацполіції.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затверджено та скеровано до Шевченківського райсуду м. Києва обвинувальний акт стосовно головного бухгалтера – начальника одного з управлінь ГУ Національної поліції в Київській області за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Як з’ясувалося, працівники управління, використовуючи підроблені документи, відкрили зарплатні карткові рахунки в одному з банків на 24 підставні особи, які не перебували у трудових відносинах з управлінням. Упродовж 6 років вони здійснювали нарахування і виплату заробітної плати, перераховуючи грошові кошти на їхні та власні рахунки.

Через службову недбалість головний бухгалтер упродовж тривалого часу не здійснювала контроль за діяльністю підлеглих працівників з питань нарахування та виплати заробітної плати, приймала до виконання підроблені платіжні відомості, безконтрольно погоджувала і підписувала їх, завіряючи печаткою установи, а також організовувала їх надходження для виконання в банк. Внаслідок безпідставної виплати заробітної плати державі завдано понад 4,6 млн грн збитків.

Фото із сайту "Офіс Генерального прокурора"

92 запитів за 0,228