В Україні таки відкриють пляжний сезон

today 18.05.2020 query_builder 12:35 remove_red_eye 245 bookmarks Новини

Сьогодні, 18 травня, на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що українцям дозволять відвідувати пляжі та купатися, незважаючи на пандемію COVID-19.

"Ми провели консультації з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб НАМН. Фахівці підтвердили, що морська сіль спільно із сонячним ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому пляжний сезон в Україні буде відкрито", – повідомив В. Ляшко.

Головний санітарний лікар також розповів, що, за даними вчених, у прісній проточній річній воді заразитися COVID-19 досить складно, адже вірус передається в разі тісного контакту із зараженим.

В Ляшко наголосив, що є певні рекомендації для відвідування пляжів: не відвідувати пляжі людям із групи ризику – віком понад 60 років та з хронічними хворобами; дотримуватися безпечної дистанції – щонайменше 2 метри; дотримуватися правил особистої гігієни – мити руки, чхати та кашляти в одноразову серветку або ліктевий суглоб; використовувати маски для обличчя.

Ілюстративне фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,240